Apie musApie mus

Mes įsikūrę Dubysos regioniniame parke, vaizdingame žalumoje paskendusiame slėnyje, išsiskiriančiame gamtos įvairove: Kirkšnovės ir Dubysos upių santaka, šaltinio versmėmis, giliu tvenkiniu, tankiai apaugusiomis kalvomis, žymiuoju Darbutų piliakalniu ir pasivaikščiojimo takais. Čia pavargę nuo miesto šurmulio ras ramybę, o mėgstantys aktyvų poilsį ar norintys švęsti – įvairių pramogų bei neribotas idėjų realizavimo galimybes.

Vandens mylėtojams: skirtingi baidarių maršrutai. Sportuojantiems: tinklinio ir krepšinio aikštelės, stalo tenisas, treniruokliai ir daugybė takų takelių pasivaikščiojimams. Vakarais jėgas galėsite atgauti tradicinėje lietuviškoje pirtyje, po kurios puikiai atgaivins įspūdingos vandens kaskados.

Ištisus metus pas mus galite ilsėtis, švęsti šventes, organizuoti pobūvius, konferencijas, seminarus, stovyklas ir kitus renginius. Jūsų paslaugoms – erdvūs, gražiai įrengti kambariai su WC, dušais ir kitais patogumais, konferencijų salė su atvira terasa bei pobūvių salė su židiniu bei gardus maistas.

Mūsų pagrindinės vertybės: rūpestingumas ir paslaugumas, nuoširdumas ir pagarba bei gamtos puoselėjimas, o svarbiausia – laimingi klientai, todėl užtikrinsime malonią jūsų viešnagę švenčių, seminarų ir poilsio centre.

Kviečiame atvykti ir įsitikinti patiems!

Susisiekite

Seminarų centras

Naujai įrengtas, modernus, erdvus centras idealiai tinka seminarams, konferencijoms, mokymams ar edukacinėms stovykloms. Net… Plačiau

Birutės Vila

Ant Kirkšnovės upės šlaito stovinti erdvi Birutės vila skirta „Kirkšnovės“ centro svečių apgyvendinimui. Čia… Plačiau

Medžiotojų namelis

Medžiotojų namelis stūgso itin ramioje vietoje, netoli Seminarų centro. Švenčiant vestuves – tai tikrasis… Plačiau

Senoji pirtis

Ant sraunaus Kirkšnovės upelio šlaito stovi tradicinė Senoji pirtis su erdvia lauko teritorija bei… Plačiau

Romano parkas

Romano parkas – nuostabios gamtos kampelis su įspūdingais ąžuolais, tyru šaltiniu, kalvomis bei akis… Plačiau

Kirkšnovės stovyklavietė

„Kirkšnovės“ stovyklavietė – nuošali vieta ant Dubysos upės kranto. Joje įrengtos lauko pavėsinės, laužavietės,… Plačiau

KONTAKTAI

Švenčių, seminarų ir poilsio centras “Kirkšnovė”
Telefonai: +370 632 35 363; +370 620 99 222
El. paštas info@kirksnove.lt
Adresas: Darbutų k., Betygalos sen.,
LT-60205 Raseinių raj.
Koordinatės: 55.3007096° 23.4383586°

MUS RASITE

Važiuojant automagistrale Kaunas – Klaipėda kryptimi, sukti į žemaičių plentą link Ariogalos. Pravažiavus Ariogalą sukti link Betygalos ir važiuoti 2,5 km iki švenčių, seminarų ir poilsio centro “Kirkšnovė”.

Važiuojant automagistrale Klaipėda – Kaunas kryptimi, 150-tame km, už kelio ženklo Juodaičiai – Ariogala sukti į žemaičių plentą Ariogalos link. Pravažiavus tiltą per Dubysą sukti link Betygalos ir važiuoti 2,5 km iki švenčių, seminarų ir poilsio centro “Kirkšnovė”.

ATSTUMAI

Iki Vilniaus – 150 km
Iki Kauno – 57 km
Iki Klaipėdos – 160 km
Iki Šiaulių – 110 km
Iki Panevėžio – 105 km
Arčiausiai esantis miestas – 4 km (Ariogala)
Iki autobusų stoties / stotelės – 5 km
Iki oro uosto 60 km